Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Susitikimai

« Atgal

2005-06-26
Pirmųjų darbo Europos Parlamente metų užbaigimo šventė Liškiavoje

Sekmadienį, birželio 26 d., Liškiavoje, Varėnos rajone europarlamentarė surengė šventę LIŠKIAVA 2005. Į šią šventę buvo pakviesti visi svečiai, per šiuos metus Laimos Andrikienės kvietimu lankęsi Europos Parlamente Strasbūre ir Briuselyje, taip pat jų artimieji bei europarlamentarės bendražygiai. Šventėje dalyvavo per 200 svečių iš visos Lietuvos. 
Šiuo renginiu dr.Laima Andrikienė užbaigė pirmuosius darbo Europos Parlamente metus. Vidurdienį Liškiavoje buvo aukotos Šv.Mišios Padėkos intencija, po kurių visiems susirinkusiems, L.Andrikienės svečiams ir Liškiavos parapijos žmonėms, Druskininkų ir aplinkinių kaimų gyventojams dainavo ir grojo Jungėnų kaimo kapela. 
Šiai šventei specialiai parengtą programą - Grįžtam namo iš kelionių tolimų - atliko Jungtinės Europos Parlamento ir Jungėnų kaimo kapelos pajėgos, kuriose kartu su Jungėnų dainininkais dainavo europarlamentarė ir visi jos padėjėjai, dirbantys Briuselyje, Strasbūre ir Lietuvoje. Programa, kurią sudarė lietuvių liaudies ir kitų Europos tautų dainos,  sulaukė didžiulio pasisekimo.
Renginys baigėsi vakarone Šokim trypkim, užtrukusia iki vėlyvo vakaro.

Nuotraukas iš šios šventės galite rasti Nuotraukų galerijos skyrelyje LIŠKIAVA 2005