Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Apie darbą

« Atgal

2006-11-10
Dr. Laima Andrikienė lankėsi Telšiuose

Lapkričio 9 d., ketvirtadienį, europarlamentarė dr. L. Andrikienė lankėsi Telšiuose. Viešnagės metu Vinco Borisevičiaus katalikiškoje gimnazijoje vyresniųjų klasių moksleiviams skaitė paskaitą apie Europos Sąjungą ir jos ateitį, diskutavo apie galimybes Lietuvos jaunimui studijuoti ES valstybėse. Po šilto ir malonaus bendravimo su gimnazistais ponią Laimą ir ją lydinčius asmenis priėmė Telšių vyskupas J.E. Jonas Boruta, SJ.

Po pietų europarlamentarė apsilankė Telšių miesto savivaldybėje, su miesto meru Vytautu Urbanavičiumi ir savivaldybės kolegijos nariais aptarė ES finansinės paramos panaudojimą, kokius sunkumus ir kliūtis patiria telšiškiai rengiant projektus ir juos vykdant.

Vėliau Telšių apskrities administracijoje įvyko europarlamentarės susitikimas su Telšių apskrities viršininku Romualdu Vasiliausku ir jos iniciatyva surengta diskusija „Regioninės plėtros politika. Europos Sąjungos finansinė parama ir jos panaudojimas Telšių apskrityje“. Diskusijoje dalyvavo Telšių, Rietavo rajonų savivaldybių atstovai, seniūnai, bendruomenių atstovai, verslininkai.

Viešnagės pabaigoje dr. L.Andrikienė susitiko su TS Telšių skyriaus nariais, diskutavo apie Europos Sąjungos bei Lietuvos aktualijas.

EP narės dr. L.Andrikienės biuro Vilniuje informacija