Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Apie darbą

« Atgal

2006-10-20
Europarlamentarė ragino Klaipėdą naudoti daugiau ES pinigų

Vakarų ekspresas. 2006 m. spalio 20 d. penktadienis .

Vakar uostamiestyje viešėjusi Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė "Vėtrungės" gimnazijoje surengė pamoką vyresniųjų klasių mokiniams "Europos Sąjunga ir jos ateitis".

"Pastebėjau tikrai smalsias mokinių akis. Tik kaip Žemaitijos regiono gyventojai, jaunuoliai buvo kiek santūresni nei kituose Lietuvos miestuose", - šypsojosi L. Andrikienė bei pridūrė, kad susitikimas tikrai buvo šaunus.

Europarlamentarės viešnagę uostamiestyje tęsė vizitas pas Klaipėdos merą Rimantą Taraškevičių, kurio metu aptarti svarbūs su Klaipėda susiję finansiniai, ekonominiai bei socialiniai klausimai.

Seniai uostamiestyje nebuvusi L. Andrikienė džiaugėsi pasikeitusiu ir pagražėjusiu miestu bei prisipažino, kad keliaudama lėktuvais juose visada skaito "Vakarų ekspresą", iš kurio sužino visas uostamiesčio naujienas.

Atsakydamas į L. Andrikienės klausimus apie tai, kaip Klaipėda panaudoja Europos Sąjungos finansinę paramą, rengiamus projektus, kitų metų uostamiesčio biudžetą ir kt., R. Taraškevičius pasiskundė tik per maža lėšų dalimi, Klaipėdai tenkančia iš centrinio šalies biudžeto, bei nedideliu profesionalių specialistų, ruošiančių projektus, skaičiumi.

Europarlamentarė akcentavo, jog kitaip nei deficitiniame Lietuvos biudžete, Europos Sąjungos biudžete kiekvienais metais lieka pinigų, ir pasiūlė tuo pasinaudoti Klaipėdai įgyvendinant įvairius projektus.

Dar vienas L. Andrikienės vizito Vakarų Lietuvoje akcentas - viešnagė pas kretingiškį Alvydą Daukantą, vieną auginantį septynis vaikus.

Evelina ZENKUTĖ

http://www.ve.lt/?data=2006-10-20&rub=1065924810&id=1161282534