Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Pranešimai spaudai

« Atgal

2004-11-05
Vilniuje atidarytas Europos Parlamento narės dr.Laimos Andrikienės biuras

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2004 m. lapkričio 5 d.

Šiandien Vilniuje oficialiai atidarytas Europos Parlamento narės dr.Laimos Andrikienės biuras

Šiandien Vilniuje oficialiai atidarytas Europos Parlamento narės, šio parlamento Europos liaudies partijos frakcijos narės dr.Laimos Andrikienės biuras, kuris įsikūrė Vilniaus senamiestyje, netoli Prezidentūros rūmų, Krašto apsaugos ministerijos.

„Mano tikslas – stipri Lietuva stiprioje Europos Sąjungoje“, šiandien biure surengtoje spaudos konferencijoje sakė Lietuvos atstovė.

„Dirbdama Europos Parlamente, jo Biudžeto ir Užsienio reikalų komitetuose,   parlamentinėse delegacijose siekiu, kad Lietuva, jos piliečiai efektyviai ir maksimaliai pasinaudotų visais narystės ES privalumais“, į biuro atidarymą susirinkusiems svečiams kalbėjo Laima Andrikienė.

Šiame biure europarlamentarė susitinka su verslo, nevyriausybinių organizacijų, įvairių interesų grupių atstovais, politikais ir žurnalistais, priima gyventojus asmeniniais klausimais; čia teikiama informacija apie Europos Parlamento, kitų ES institucijų veiklą.

Kiekvieną savaitę, ketvirtadienio vakarą, Laima Andrikienė grįžta iš Briuselio ar Strasbūro į Vilnių. Penktadieniais ir šeštadieniais ji darbuojasi Lietuvoje, pagrindinė jos darbo vieta ir yra Vilniaus biure Liejyklos gatvėje.

Kitomis dienomis biuras taip pat dirba: nuo pirmadienio iki penktadienio Vilniaus biure dirba Europos Parlamento narės padėjėja.

Biuro darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 17 val.

Šeštadieniais dirbama nuo 9 iki 15 val., o reikalui esant ir ilgiau.

Nedarbo diena – sekmadienis.

Biuro adresas:

Liejyklos g. 8/26, 01120 Vilnius; tel. 8 5 212 2360

Daugiau informacijos rasite Laimos Andrikienės interneto svetainėje http://www.laimaandrikiene.lt