Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Pranešimai spaudai

« Atgal

2004-11-11
Lietuvos piliečiai susipažįsta su Europos Parlamento darbu

ELTA
Lietuvos naujienų agentūra

2004-11-11 16:33

Europos Parlamento ELP -ED grupės spaudos tarnybos pranešimas

2004 m. lapkričio 11 d.

Europarlamentarė Laima Andrikienė: "Stengiuosi, kad kuo daugiau Lietuvos piliečių betarpiškai susipažintų su Europos Parlamento darbu".

Europos Parlamento narės dr.Laimos Andrikienės kvietimu lapkričio 9 - 12 d. Europos Parlamente vieši grupė iš Lietuvos, kurioje yra kunigai, Kovo 11-osios Akto signatarai, žurnalistai, Lietuvos Seimo nariai, pirmą kartą išrinkti į Lietuvos parlamentą.

"Stengiuosi, kad kuo daugiau Lietuvos piliečių susipažintų su Europos Parlamento, kitų Europos Sąjungos institucijų darbu ne tik iš knygų, laikraščių ar per televiziją, bet pamatytų ES virtuvę iš arti, turėtų progą betarpiškai stebėti ir vertinti Lietuvos atstovų darbą", sakė šios kelionės organizatorė L. Andrikienė.

Šiandien lietuvius priėmė Europos liaudies partijos grupės Europos Parlamente lyderis prof. Hansas Gertas Poetteringas. Susitikimo metu buvo pasikeista informacija ir nuomonėmis apie ES aktualijas, naująją Europos Komisiją, Lietuvos Seimo rinkimų rezultatus, ES ir Rusijos bei Baltarusijos santykių klausimus.

Vizito metu politikai, žurnalistai, kunigai iš Lietuvos lankėsi ir Lietuvos atstovybėse prie ES ir NATO, susipažino su šių atstovybių darbu, susitiko su jų vadovais ambasadoriumi Oskaru Jusiu ir ambasadore Ginte Damušyte.

"Linkėčiau, kad kuo daugiau Lietuvos piliečių apsilankytų Europos Parlamente. Tai labai vertingas patyrimas, galimybė per kelias dienas sužinoti apie ES, Europos Parlamentą daugiau, nei stebint Europos Sąjungos institucijų darbą iš Lietuvos", sakė svečių grupės iš Lietuvos narė žurnalistė Lina Pečeliūnienė.

Daugiau informacijos:

Ž. Didžgalvienė, tel.: 00 32 475751627