Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Pranešimai spaudai

« Atgal

2008-04-23
Tėvynės Sąjungos skyrių atstovai ir žurnalistai vieši Europos Parlamente

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2008 04 23

Tėvynės Sąjungos skyrių atstovai ir žurnalistai iš Lietuvos vieši Europos Parlamente Strasbūre

Šiandien Europos Parlamente Strasbūre vieši Tėvynės Sąjungos skyrių atstovai iš Pasvalio, Panevėžio ir Joniškio. Kartu atvyko žurnalistai iš Panevėžio ir Pasvalio, kelių Pasvalio rajono seniūnijų - Saločių, Daujėnų ir Joniškėlio - seniūnai. Europos Parlamente jie vieši dr. Laimos Andrikienės kvietimu.

Antradienį praleidę Čekijos sostinėje Prahoje ponios Laimos svečiai šiandien atvyko į Elzaso sostinę Strasbūrą. Jie lankėsi Europos Parlamente, stebėjo EP plenarinį posėdį, išklausė paskaitą apie EP struktūrą, sąveiką su kitomis ES institucijomis. Brangius svečius iš Lietuvos širdingai sutikusi L. Andrikienė papasakojo apie ES aktualijas, atsakė į jiems rūpimus klausimus.

Po pietų svečiai iš Lietuvos vadovaujami gido apžiūrėjo Strasbūro architektūros įžymybes, gėrėjosi miestu plaukdami laivu Strasbūro kanalais.

Rytoj lydimi europarlamentarės padėjėjų Nomedos Simėnienės ir Ievos Staniulytės svečiai vyks į Belgijos sostinę Briuselį, lankysis Europos Parlamente. Jie taip pat apžiūrės Briuselio senamiestį, Katedrą, Karalių rūmus, kitas žymias vietas.

Į Lietuvą Laimos Andrikienės svečiai sugrįš šeštadienį.

Daugiau informacijos:
Ieva Staniulytė
Tel. +32 228 47858