Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Pranešimai spaudai

« Atgal

2006-05-12
„Vokelių istorijos" herojė iš Krekenavos Dalia Budrevičienė vyksta į Europos Parlamentą

Europos Parlamento
ELP-ED grupės spaudos tarnybos pranešimas
2006 05 12

Krekenaviškė Dalia Budrevičienė kartus su vyru pirmadienį išvyksta į Europos Parlamentą Strasbūre. Šią kelionę jiems padovanojo europarlamentarė Laima Andrikienė.

„Manau, kad kiekvienas pagal galimybes turime padėti šiai drąsiai moteriai ir jos šeimai, gyvenančiai nelengvą laikotarpį. Tik suvokiant, kaip sunku rajonuose gauti darbą, galima pilnai įvertinti ponios Dalios pilietinį poelgį, kurį darbdaviai pažymėjo atleidimu iš darbo", - sakė Europos Parlamento narė L. Andrikienė.

Kelionei besiruošianti Dalia Budrevičienė sakė niekur toliau nebuvusi, todėl labai norinti važiuoti ir ne tik savo akimis pamatyti, bet ir aplankyti Europos Parlamentą.

„Norėčiau, kad ta savaitė, per kurią ponai Budrevičiai apsilankys Europos Parlamente, pamatys Prahą, Strasbūrą, Paryžių, Briuselį, Berlyną, būtų bent nedidelė kompensacija už patirtą skriaudą Lietuvoje. Laukiame jų kaip labai svarbių ir brangių svečių", - kalbėjo Laima Andrikienė.

Laima Andrikienė yra Europos liaudies partijos - Europos demokratų frakcijos Europos Parlamente narė, į Europos Parlamentą išrinkta pagal Tėvynės sąjungos kandidatų sąrašą.

Daugiau informacijos:

Ž.Didžgalvienė, tel.: + 32 475 751627