Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Naujienos

« Atgal

2007-09-18
Laima Andrikienė: „Būsiu laiminga, galėdama ką nors gero padaryti Lietuvos verslui"

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2007 09 18

       Šią savaitę Briuselyje vieši Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) delegacija, kuriai vadovauja konfederacijos prezidentas, buvęs Lietuvos Ministras Pirmininkas dr. Bronislovas Lubys. 
       Delegacijoje taip pat yra LPK viceprezidentai Rimas Varkulevičius ir Juozas Magelinskas, taip pat generalinio direktoriaus pavaduotojas Gintaras Morkis ir LPK nuolatinis atstovas Briuselyje Tomas Vasilevskis. 


Prieš susitikimą su Europos Parlamento prezidentu H. G. Poetteringu

       Lietuvos pramonininkų konfederacijos delegaciją, kurios programa rūpinosi viena Lietuvos atstovų Europos Parlamente dr. Laima Andrikienė,  priėmė Europos Parlamento prezidentas H.G.Poetteringas, viceprezidentas Alejo Vidal - Quadras, taip pat Europos Komisijos viceprezidentas, už įmones ir pramonę atsakingas Europos Komisijos narys Giunteris Verheugenas.        Susitikimų metu aptarti Lietuvai ir jos verslui aktualūs energetinio saugumo, ES rinkos apsaugos, prekybos taisyklių klausimai. Svečiams iš Lietuvos buvo pristatyta nauja programa, skirta plėtoti ir stiprinti verslo ir Europos Parlamento ryšius. Šios programos globėjas yra Europos Parlamento prezidentas, valdybos pirmininkas - EP viceprezidentas A.Vidal - Quadras.

       Po susitikimų šių susitikimų organizatorė dr. Laima Andrikienė sakė: „Man visada garbė ir malonumas pasitarnauti Lietuvai ir jos verslui. Esu laiminga, kai galiu ką nors gero Lietuvos žmonėms padaryti".

EP narės dr. Laimos Andrikienės biuras Briuselyje

Daugiau informacijos:
Ieva Staniulytė  + 32 228 47858