Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Naujienos

« Atgal

2007-06-19
Lietuvos moksleiviai ir mokytojai - Europos Parlamente Strasbūre

Šiandien L. Andrikienės kvietimu Europos Parlamente Strasbūre lankosi nemažas būrys - 40 - vyresniųjų klasių moksleivių ir mokytojų iš Lietuvos. Svečiai iš Lietuvos jau susitiko su europarlamentare L. Andrikiene, išklausė paskaitą apie sprendimų priėmimą ES, ES institucijų tarpusavio sąveiką, stebėjo Europos Parlamento plenarinį posėdį. Šiuo metu svečiai apžiūri Strasbūro senamiestį, o po ekskursijos jų dar laukia vakarienė ponios Laimos kvietimu Elzaso sostinės senamiestyje.
Vakar aplankę Čekijos sostinę Prahą, šiandien - Elzaso sostinę Strasbūrą, moksleiviai ir mokytojai rytoj lankysis Prancūzijos sostinėje Paryžiuje, poryt - Belgijos sostinėje Briuselyje, penktadienį - Vokietijos sostinėje Berlyne, namus - Lietuvą - pasieks šeštadienį.
Grupėje - moksleiviai ir mokytojai iš Druskininkų „Atgimimo" vidurinės mokyklos ir „Ryto" gimnazijos, Kauno Kovo 11-osios ir Šilainių vidurinių mokyklų, Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos, Šakių „Žiburio" gimnazijos, Alytaus Šv.  Benedikto gimnazijos. Grupę lydi L.Andrikienės padėjėja Šiaulių apskrityje, miesto savivaldybės tarybos narė Aldona Augutienė.„Kiekvienas žmogus kuria Tėvynę ir pasaulį. Kiekviena karta pasiryžusi tai padaryti geriausiai.
Gerbiamoji europarlamentare Laima Andrikiene,
Jūsų dėka vis daugiau gijų sujungia Lietuvą ir Europą.
Dėkojame už suteiktą galimybę aplankyti Europos Parlamentą, pamatyti gražiausias Europos sostines.
Linkime Jums nesenkančios energijos, o jos šaltinis tebūna Lietuva", - rašo Kovo 11-osios vidurinės mokyklos bendruomenės nariai šiandien susitikimo Europos Parlamente metu L.Andrikienei šios mokyklos moksleivių įteiktame padėkos ir atminimo rašte.