Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Naujienos

« Atgal

2005-05-20
KAVA SU POLITIKA: Diskusija su palangiškiais apie Lietuvos aktualijas ir darbą Europos Parlamente

Europarlamentarė tęsia tradicines popietes „Kava su politika”. Šiandien europarlamentarės dr.Laimos Andrikienės biure Vilniuje apsilankė grupė Tėvynės Sąjungos atstovų iš Palangos, vadovaujama kurorto savivaldybės mero ir skyriaus pirmininko Prano Žeimio.


Eurolarlamentarė su svečiais iš Palangos

Apie keturios dešimtys svečių iš pajūrio su Lietuvos atstove Europos Parlamente, jos padėjėjomis Ieva Staniulyte, Aldona Drėgvaite, Viktorija Paliulioniene aptarė aktualiausias šiandienos Lietuvos problemas, pasidalijo mintimis apie Europos Parlamentą, šios institucijos darbo specifiką.

Stefa Večerskytė-Daukšienė, Irena Galdikaitė, Šarūnas Vaitkus, kiti palangiškiai domėjosi Lietuvos atstovų Europos Parlamente darbu, mūsų tautiečių tarpusavio santykiais. Irena Galdikaitė ir miesto tarybos narys, mero patarėjas Šarūnas Vaitkus šiais metais jau turėjo galimybę Laimos Andrikienės kvietimu apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre ir Briuselyje, susipažinti su šios institucijos, kitų ES institucijų „virtuve” iš arti.


Su buvusia politine kaline Stefa Večerskyte Daukšiene

Susitikime su palangiškiais dalyvavo ir Vilniuje anglų kalba leidžiamo žurnalo Vilnius Monthly žurnalistas Ray Vyšniauskas.

Palangos meras Pranas Žeimys pakvietė europarlamentarę Laimą Andrikienę dalyvauti Palangos 2005 vasaros sezono atidarymo šventėje, o europarlamentarė Laima Andrikienė pakvietė palangiškius apsilankyti Europos Parlamente Briuselyje ir Strasbūre.