Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-05-29
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Kolumbijoje ir Briuselyje. Europos Parlamente vyko pasirengiamieji darbai frakcijose ir komitetuose, kur buvo aptariami EP trumposios sesijos klausimai.

Pirmadienį L.Andrikienė Europos Parlamento delegacijos sudėtyje dirbo Kolumbijoje, apibendrino gegužės 28 d. šioje šalyje vykusių prezidento rinkimų rezultatus. Iš Kolumbijos delegacija sugrižo į Briuselį gegužės 30 d.

Antradienį po pietų ir trečiadienį europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdžiuose. Komiteto nariai pasikeitė nuomonėmis su Tarybos generaliniu sekretoriumi ir vyriausiuoju BUSP įgaliotiniu Javieru SOLANA,  Austrijos gynybos ministru Güntheriu PLATTERIU bei  Austrijos užsienio reikalų ministre ir dabartine Tarybos pirmininke Ursula PLASSNIK.

Trečiadienį dr.Laima Andrikienė Europos Parlamente susitiko su Tibeto dvasiniu vadovu Jo Šventenybe Dalai Lama.

Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos darbe, buvo derinamos nuomonės dėl klausimų, svarstomų EP trumpojoje sesijoje.

Trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvavo EP trumpojoje sesijoje. Parlamentarai svarstė ES ir JAV transatlantinės partnerystės susitarimą,  aptarė prekybos politikos krypčių kūrimą siekiant padidinti prekybos indėlį mažinant skurdą, svarstė Žaliąją knygą apie energijos vartojimo efektyvumą arba kaip mažesnėmis sąnaudomis sutaupyti daugiau energijos, konkurencingumo ir naujovių pagrindų programą bei kitus aktualius klausimus, priėmė sprendimus. Europarlamentarė L.Andrikienė plenarinėje sesijoje sakė kalbą dėl prezidento rinkimų Kolumbijoje.