Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-05-15
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Strasbūre.
Pirmadienį plenarinė sesija prasidėjo iškilmingu posėdžiu, kurio metu Bolivijos Respublikos Prezidentas Juan Evo Morales Ayma kreipėsi į Europos Parlamento narius. Vėliau vyko diskusijos dėl maisto produktų bei žvejybos politikos. Pirmadienį europarlamentarė L.Andrikienė taip pat dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje.
Antradienį vykusiame plenariniame posėdyje buvo išklausytas Europos Komisijos pareiškimas apie pasirengimą 2006 m. birželio mėn. vyksiančiai Europos Vadovų Tarybai. Taip pat buvo diskutuojama apie Marco Polo II programą, Europos standartizacijos finansavimą. Pertraukos tarp balsavimų metu buvo išklausytas Palestinos savivaldos Prezidento Mahmoud Abbas kreipimasis. Vėliau Europos Komisija pristatė ataskaitą dėl Bulgarijos ir Rumunijos pažangos siekiant narystės ES. Pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu dr. L.Andrikienė dalyvavo parlamentarų grupės Baltijos Europa bei Europos liaudies frakcijos posėdžiuose, taip pat parlamentarų grupės Tibetui remti posėdyje.
Trečiadienį plenarinis posėdis prasidėjo prioritetinėmis diskusijomis dėl biudžetinės drausmės ir finansų valdymo. Taip pat iškilmingo posėdžio metu į Europos Parlamento narius kreipėsi Graikijos Respublikos Prezidentas Carolos Papoulias. Po pietų vyko diskusijos dėl Pranešimo apie žmogaus teisių padėtį pasaulyje 2005 m. ir Europos Sąjungos politikos, dėl išorės santykių finansinių priemonių. Diskusijose dėl žmogaus teisių padėties pasaulyje kalbėjo ir Lietuvos atstovė L.Andrikienė. Taip pat trečiadienį dr. Laima Andrikienė priėmė svečius iš Lietuvos. Svečiai susipažino su Europos Parlamento ir Europos liaudies partijos frakcijos darbu, lankėsi Europos Taryboje.
Ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje, plenariniuose posėdžiuose, kuriuose vyko diskusijos dėl gamtos nelaimių, buvo aptariami žmogaus teisių, demokratijos ir teisinės valstybės pažeidimo atvejai (Nepale ir Šri Lankoje), vyko balsavimai.
Penktadienį dr. L.Andrikienė grįžo į Vilnių.