Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-02-06
Šią savaitę

Šią savaitę europarlamentarė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje Ir Lietuvoje.
Antradienį ir trečiadienį L.Andrikienė Briuselyje dalyvavo Europos Parlamento Europos liaudies partijos (ELP) darbe, vyko pasirengimas kitą savaitę Strasbūre vyksiančiai EP plenarinei sesijai. ELP darbo grupėse buvo aptariama Paslaugų direktyva,  ES miškininkystės strategijos įgyvendinimas, kaimo vystymosi perspektyvos 2007-2013 m., Žmogaus teisių ir demokratijos išlyga ES susitarimuose, buvo apsvarstyti Tarybos ir Komisijos pranešimai dėl priešpriešos tarp Irano ir tarptautinės bendruomenės, Bosnijos ir Hercogovinos perspektyvos, kiti klausimai.
Ketvirtadienį dr.L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED seminare  „Europos socialinė politika ir globalizacijos iššūkiai“.
Penktadienį europarlamentarė lankėsi Šiauliuose ir Radviliškyje. Šiaulių Lieporių vidurinėje mokykloje vyko moksleivių viktorina „Ką žinau apie ES“. Radviliškyje europarlamentarė susitiko su Radviliškio meru, rajono jaunimo organizacijomis, su Radviliškio savivaldybės Tarybos nariais, administracijos darbuotojais, verslininkais. EP narė dr.Laima Andrikienė taip pat susitiko su Tėvynės Sąjungos Radviliškio skyriaus nariais.
Šeštadienį Ep nares dr.Laimos Andrikienė iniciatyva vyko diskusijos regionines politikos tema. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filiale buvo surengta diskusija „Kava su politika“ mokytojams, kolegijos dėstytojams, verslininkams, žurnalistams tema: „ES regioninė politika ir jos įgyvendinimas Lietuvoje: pasiekimai, problemos, perspektyvos“.  Užpalių gimnazijoje vyko Europos pamokos.  Susitikimo su Užpalių bendruomenių vadovais ir nariais metu vyko dikusija tema „ES regioninė politika: Kam ir kaip Lietuvoje naudojami ES struktūriniai fondai ir kokia nauda iš jų Utenos apskrities gyventojams?“.