Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2006-01-16
Šią savaitę

Šią savaitė europarlamentarė L.Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo Europos Parlamento plenarinėje sesijoje. Pirmadienio rytą prieš išvykdama į Strasbūrą L.Andrikienė dalyvavo Atviros Lietuvos fondo rengiamoje spaudos konferencijoje, skirtoje Lietuvos nevyriausybinių organizacijų kreipimuisi dėl ES lėšų skirstymo prioritetų ir skaidrumo.
Pirmadienį po pietų Strasbūre europarlamentarė dalyvavo Europos liaudies partijos politinės grupės posėdyje ir plenariniame EP posėdyje, kuriame kalbėjo apie ES vieningos energetikos politikos ir strategijos poreikį.

Antradienį L.Andrikienė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, parlamentarų grupės Baltijos Europa posėdyje, Užsienio reikalų komiteto ir Biudžeto komiteto parengiamuosiuose posėdžiuose. Antradienio vakare L.Andrikienė dalyvavo Europos liaudies partijos politinės grupės posėdyje, taip pat plenariniame EP posėdyje, kuriame buvo aptariamos ES energetikos problemos.


Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, kuriame Austrijos kancleris V.Šiuselis pristatė Austrijos pirmininkavimo ES prioritetus, vyko diskusija šiuo klausimu. Trečiadienį EP balsavo dėl EP rezoliucijos dėl naujosios 2007-2013 m. finansinės perspektyvos, taip pat diskutavo dėl Europos kaimynystės politikos. Trečiadienį po pietų europarlamentarė dalyvavo Tibeto parlamentinės grupės posėdyje, Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje, kuriame dalyvavo ir kalbėjo Austrijos kancleris V.Šiuselis.

aptariamos ES energetikos problemos.


Ketvirtadienį Lietuvos europarlamentarė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, taip pat Europos liaudies partijos darbo grupės, nagrinėjančios ES plėtros ir Europos kaimynystės politikos įgyvendinimo problemas, posėdyje.