Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-11-28
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje, kur dalyvavo EP plenarineje sesijoje, EP komitetų bei Europos liaudies partijos (ELP) frakcijos darbe.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio komiteto posėdyje, kur parlamentarai diskutavo dėl Europos kaimynystės politikos, dėl Bendrosios užsienio ir saugumo politikos, svarstė techninės pagalbos ir informacijos mainų programą, aptarė komiteto pirmininko E. Brok pranešimą apie Komisijos strategijos dokumentą dėl plėtros proceso pažangos. Komiteto nariai pasikeitė nuomonėmis su Naujosios Zelandijos Ministre Pirmininke Helen Clark. Pirmadienį vakare L.Andrikienė dalyvavo ELP frakcijos užsienio reikalų komiteto darbo grupės darbe.
Antradienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto ir Užsienio reikalų komitetų posėdžiuose. Užsienio reikalų komitete vyko balsavimai dėl pirmadienį svarstytų klausimų, o Biudžeto komitete parlamentarai aptarė lapkričio 24 d. vykusio Taikinamojo posėdžio su Taryba dėl ES 2006 m.biudžeto rezultatus, pasikeitė nuomonėmis dėl pataisų ir papildymų antrajam ES 2006 m. biudžeto svarstymui Europos Parlamente, svarstė kitus klausimus.
Trečiadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvavo ELP frakcijos darbo grupių darbe, kur vyko pasirengimas EP mini plenarinei sesijai.
Trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP plenarinėje sesijoje. Trečiadienio popietę Parlamentas išklausė Tarybos ir Komisijos pareiškimų dėl ES pasirengimo Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) Ministrų konferencijai. Trečiadienio vakarą buvo svarstomos priemonės užkirsti kelią galimai paukščių gripo epidemijai. Deputatai aptarė ataskaitą apie vaistų gamybą eksportui. Ketvirtadienio rytą buvo svarstomas pridėtinės vertės mokesčio dydis bei jo grąžinimo tvarka.
Ketvirtadienį po pietų L.Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto komiteto darbe.
Penktadienį L.Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje, su ekspertais diskutavo aktualiomis Lietuvos ekonomikos ir politikos temomis.