Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-11-21
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje, dalyvavo EP komitetų bei Europos liaudies partijos frakcijos darbe.
Pirmadienį dr. L. Andrikienė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, kur parlamentarai išklausė informaciją apie nevyriausybinių organizacijų programas, svarstė rezoliuciją dėl žmogaus teisių ir demokratijos išlygos ES susitarimuose, svarstė Komisijos pranešimus dėl Rumunijos ir Bulgarijos.
Antradienį dr. Laima Andrikienė priimė Moldovos parlamento narę, Moldovos Liaudies partijos atstovę p.Angelą ARAMĄ.
Antradienį ir trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto ir Užsienio reiklaų komitetų posėdžiuose. Biudžeto komitete parlamentarai pasikeitė nuomonėmis dėl 2007-2013 m. finansnės perspektyvos, svarstė ES 2005 m. biudžeto asignavimų perkėlimus, derins nuomones dėl Europos Parlamento pozicijos Taikinamajame posėdyje su Taryba dėl ES 2006 m. biudžeto, svarstė kitus klausimus. Užsienio reikalų komitete parlamentarai diskutavo apie ES kaimynystės politiką, bendrą užsienio ir saugumo politiką, išklausė pranešimą apie ES plėtros eigą, pasikeitė nuomonėmis kitais klausimais. Pertraukų tarp šių komitetų darbo metu L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos Užsienio reikalų bei Biudžeto darbo grupių pasitarimuose.
Ketvirtadienį dr. L.Andrikienė EP delegacijos sudėtyje dalyvavo Taikinamajame posėdyje su Taryba dėl ES 2006 m. biudžeto.
Penktadienį Laima Andrikienė taip pat dirbo Briuselyje.
Šeštadienį europarlamentarė lankėsi Jurbarke, kur susitiko su Jurbarko rajono  politiniais kaliniais ir tremtiniais, Tėvynės sąjungos Jurbarko skyriaus atstovais.