Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-10-23
Šią savaitę

Šią savaitę dr.Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo EP plenariniuose posėdžiuose.
Pirmadienį plenarinėje sesijoje parlamentarai išklausė Europos Komisijos pranešimą dėl Afganistano, apsvarstė ES kultūros, švietimo, jaunimo bei garso ir vaizdo sektoriaus rėmimo programų pratęsimą 2007-2013 metams, ataskaitą apie atliekų gabenimą bei ataskaitą apie priemones mažinti fluorintų dujų išskyrimą į aplinką. Pirmadienį L.Andrikienė taip pat dalyvavo EP Biudžeto komiteto posėdyje, kur buvo aptariamos biudžeto projekto pataisos, dėl kurių parlamentarai nesutarė posėdžiaudami Briuselyje ir kurios bus teikiamos balsuoti plenarinėje sesijoje. L.Andrikienė taip pat dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje.
Antradienį Parlamentas išklausė Komisijos pirmininko José Manuel BARROSO bei Vidaus rinkos ir paslaugų komisaro Charlie McCREEVY paaiškinimų apie skandinaviškąjį socialinį modelį ir ES rinką. Po to deputatai išklausė Komisijos ataskaitą apie Bulgarijos ir Rumunijos pažangą siekiant narystės ES. Vėlų antradienio vakarą deputatai aptarė ataskaitą, kurioje siūloma ES mastu įteisinti „nusikalstamos organizacijos" sąvoką bei numatyti mažiausias galimas bausmes už dalyvavimą organizuotuose nusikaltimuose. Po to buvo svarstoma ataskaita apie ES strategiją dėl ekonominės migracijos bei ataskaita apie maisto papildus.
Antradienį pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu p.Laima Andrikienė dalyvavo parlamentarų grupės Baltijos Europa posėdyje, o taip pat EP Europos liaudies partijos frakcijos Biužeto darbo grupės posėdyje.
Trečiadienio rytą EP narė Laima Andrikienė aktyviai dalyvavo Parlamentui svarstant 2006 m. ES biudžeto projektą. Laimos Andrikienės pasiūlymai skirti daugiau ES lėšų moksliniams tyrimams, švietimui, regioninei politikai, pagalbai mažosioms ir vidutinėms įmonėms, taip pat užsienio politikai susilaukė nemažos kolegų paramos. Trečiadienį po pietų Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Tonis Bleiras kalbėjo apie pasiruošimą neformaliam Europos Vadovų Tarybos susitikimui.
Ketvirtadienį deputatai balsavo dėl ES 2006 m. biudžeto, taip pat aptarė, o po to patvirtino Europos Ombudsmeno 2004 m. veiklos ataskaitą.