Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-10-17
Šią savaitę

Šią savaitę europarlamentarė Laima Andrikienė dirbo Briuselyje.
Antradienį ir trečiadienį dr. L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos (ELP) Užsienio reikalų bei Biudžeto darbo grupių pasitarimuose. Darbo grupėse parlamentarai diskutavo ir svarstė klausimus, dėl kurių bus balsuojama kitą savaitę Strasbūre vyksiančioje EP plenarinėje sesijoje. ELP Biudžeto darbo grupėje L.Andrikienė kaip šešėlinė pranešėja kalbėjo apie ES 2006 m. biudžeto projekto pirmąjį svarstymą Biudžeto komitete, apžvelgė balsavimo rezultatus dėl pataisų šiam biudžeto projektui bei pataisų rezoliucijai, kurią parengė 2006 m. biudžeto pranešėjas socialistas G.Pittella. Šioje darbo grupėje taip pat buvo aptariama Bendrijos finansinė parama transeuropinio transporto tinklo ir energetikos srityje, programos Kultūra 2007 (2007 -2013 m. laikotarpiui) įsteigimas, kiti klausimai.
ELP Užsienio komiteto darbo grupė aptarė Komisijos pranešimus dėl Afganistano ir dėl pažangos Bulgarijoje ir Rumunijoje, siekiant narystės ES, bus pasikeitė nuomonėmis dėl Tarybos posėdžio, kuris vyks spalio 27-28 d. Briuselyje. Darbo grupėje buvo diskutuojama ir dėl  ES 2006 m. biudžeto.
Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies frakcijos posėdyje, kur taip pat buvo aptariami kitos savaitės EP plenarinės sesijos klausimai,  2005 m. EP A.Sacharovo premijos skyrimo rezultatai.
Ketvirtadienį EP narė dr. L.Andrikienė lankėsi Pakruojo rajone, o Šiauliuose surengė diskusiją Kava su politika tema „ES regioninė politika: Lietuvos patyrimas ir pamokos“. Penktadienį tokią pat diskusiją L.Andrikienė surengė Kaune. Kaune europarlamentarė lankėsi ir Šilainių vidurinėje mokykloje, susitiko su vyresniųjų klasių mokiniais, su jais diskutavo apie ES ateitį.