Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-10-03
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbs Europos Parlamente Briuselyje, dalyvavo EP komitetų bei Europos liaudies partijos frakcijos darbe.
Pirmadienį dr. L. Andrikienė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, kuriame ES pirmininkaujanti Didžioji Britanija pristatė metinę Tarybos ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį. Taip pat buvo pasikeista nuomonėmis dėl žmogaus teisių padėties Rusijoje.
Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto komiteto posėdžiuose, kur buvo svarstomi ir priimami ES 2006 m. biudžeto pakeitimai ir pasiūlymai. Iš viso EP nariai pateikė per 900 pakeitimų ir pasiūlymų Tarybos pristatytam 2006 m. biudžeto projektui. Biudžeto komitete taip pat buvo pasikeista nuomonėmis ir balsuojama dėl ES Išorės veiksmų garantijų fondo, dėl pasirengimo narystei paramos, ekonominio bendradarbiavimo stabilumo ir kitų priemonių finansavimo.
Antradienį  L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos (ELP) Užsienio reikalų bei Biudžeto darbo grupių pasitarimuose.
Antradienį ir trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto darbe. Antradienį rytiniame EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje viešėjo Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius Jack STRAW, einantis Tarybos pirmininko pareigas, buvo keičiamasi nuomonėmis Bendrųjų reikalų ir išorės santykių klausimais. Antradienį po pietų ir trečiadienį vyko bendras ES valstybių narių parlamentų ir EP Užsienio reikalų bei Gynybos politikos komitetų posėdis. Parlamentarai diskutavo Bendrosios užsienio ir saugumo politikos klausimais, pasikeitė nuomonėmis su Europos Komisijos nare Benita FERRERO-WALDNER bei ES Aukštuoju įgaliotiniu Bendrajai užsienio ir saugumo politikai Javier SOLANA.
Ketvirtadienį ir penktadienį Europos Parlamento narė dr.Laima Andrikienė EP delegacijos sudėtyje lankėsi Moldovoje.
Šeštadienį ir s
ekmadienį dr.Laima Andrikienė Europos Parlamento delegacijos sudėtyje lankėsi Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje. EP delegacija viešės Kaliningrado srityje iki antradienio. Europos Parlamento delegacija domisi Kaliningrado srities ekonomine ir socialine plėtra, jos problemonis ir perspektyvomis.