Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-09-19
Šią savaitę

Šią savaitę europarlamentarė Laima Andrikienė dirbo Briuselyje.
Antradienį ir trečiadienį dr. L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos (ELP) Užsienio reikalų bei Biudžeto darbo grupių pasitarimuose. Pastaroji darbo grupė diskutavo dėl 2006 metų ES biudžeto strateginių prioritetų, derino frakcijos poziciją dėl pataisų 2006 m. biudžetui. ELP Užsienio komiteto darbo grupė aptarė Tarybos ir Komisijos pranešimą dėl derybų su Turkija dėl narystės ES pradžios, buvo pasikeista nuomonėmis dėl Europos Sąjungos prekybinių santykių su Kinija, svarstomi kiti klausimai. Darbo grupėse taip pat buvo aptariami kitą savaitę Strasbūre vyksiančios EP plenarinės sesijos klausimai.
Ketvirtadienį europarlamentarės L.Andrikienės iniciatyva Europos Parlamente vyko ELP-ED konferencija, skirta taikos procesams ir jų teisiniams aspektams Kolumbijoje aptarti. Konferencijoje dalyvavo Kolumbijos Respublikos viceprezidentas Francisco Santos, kiti aukšti pareigūnai, o taip pat buvęs Kolumbijos sostinės Bogotos meras, dabar - kandidatas i Kolumbijos prezidentus prof.Antanas Mockus (prezidento rinkimai Kolumbijoje vyks 2006 metais).
Penktadienį EP narės dr.Laimos Andrikienės biure Vilniuje vyko diskusija Kava su politika tema „Euro įvedimas Lietuvoje: baimės, iššūkiai, perspektyvos“.