Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-06-13
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje.
Antradienį ir trečiadienį europarlamentarė dalyvavo EP Biudžeto ir Užsienio reikalų komitetų bei EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdžiuose. Biudžeto komitete buvo svarstomi ES 2005 m. biudžeto pataisymai dėl lėšų, skirtų nukentėjusiems nuo cunamio (atstatymui ir rekonstrukcijai), diskutuojama dėl Europos Komisijos pateikto 2006 m. biudžeto projekto (lėšų paskirstymas pagal atskirus skirsnius), derinimo procedūrų, aptariama paramos ir subsidijų iš 2006 m. biudžeto sistema. Biudžeto komitete taip pat buvo svarstoma rezoliucija dėl 2007-2013 m. finansinės perspektyvos ir aptariamas pasirengimas deryboms su kitomis ES institucijomis.
Užsienio reikalų komitete antradienį viešėvo Liuksemburgo gynybos ministras Luc Frieden. Trečiadienį komitete buvo svarstoma aktyvesnio ES dalyvavimo Irake programa, pasikeista nuomonėmis su EK nare Benita Ferrero-Waldner bei Europos investicijų banko pirmininku Philippe Maystadt dėl Europos geros kaimynystės politikos projektų finansavimo. 
Trečiadienio vakarą europarlamentarė grįžo į Vilnių.
Ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo Vilniaus tarptautinio klubo (Vilnius International Club) susirinkime ir diskusijoje EUROPA - KAS TOLIAU?
Penktadienį L.Andrikienė dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos VI -ajame suvažiavime, po pietų dirbo biure Vilniuje.