Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-06-06
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Strasbūre.
Pirmadienį plenarinėje sesijoje buvo diskutuojama dėl Biudžeto būklės priežiūros stiprinimo ir ekonominės politikos priežiūros ir koordinavimo, perviršinio deficito, Transeuropinių tinklų energetikos srityje. Pirmadienį europarlamentarė taip pat dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdyje.
Antradienį  vykusiame plenariniame posėdyje daug dėmesio buvo skirta veiksmų prieš terorizmą planui - buvo išklausyti pranešimai apie išpuolių prevenciją, finansavimą, infrastruktūros objektų apsaugą, keitimąsi informacija, biologinį terorizmą. Antradienį taip pat buvo kalbama apie 2005 m. ES biudžeto vykdymą, o vienas posėdis buvo skirtas naujajai finansinei perspektyvai - buvo pristatytas pranešimas apie išsiplėtusios ES 2007-2013 m. iššūkius ir biudžeto lėšas. Pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu dr.L.Andrikienė dalyvavo parlamentarų grupės Baltijos Europa bei Europos liaudies frakcijos posėdžiuose.
Trečiadienį plenarinės sesijos metu buvo aptariamas pasiruošimas Europos Tarybos Vadovų susitikimui, kuris vyks birželio 16-17 d. Po pietų Parlamente vyko diskusijos apie ES ir Iraką (buvo aptariama dalyvavimo programa), ES konkurencingumo stiprinimą, paramą kaimo plėtrai, Bendrijos erdvės informacijos infrastruktūrą ir kt. Trečiadienį L.Andrikienė taip pat dalyvavo Užsienio reikalų komiteto posėdyje, skirtame susitikimui su EP viešinčiu Moldovos prezidentu V.Voroninu, taip pat parlamentarų grupės Tibetui remti posėdyje. Trečiadienio vakarą europarlamentarė pokalbiui apie darbą EP ir vakarienei susitiko su svečių iš Lietuvos grupe. 
Ketvirtadienį Laima Andrikienė Europos Parlamente priėmė svečius iš Lietuvos - Tėvynės Sąjungos Vilniaus m. skyrių - Antakalnio, Senamiesčio, Justiniškių ir Žirmūnų -  narius. Svečiai susipažino su Europos Parlamento ir Europos Liaudies frakcijos darbu. Ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo plenariniuose posėdžiuose, kuriuose buvo aptariama socialinė integracija naujose valstybėse narėse, užimtumas ir našumas bei jų indėlis į ekonomikos augimą, taip pat buvo diskutuojama dėl žmogaus teisių, demokratijos.
Penktadienį dr.L.Andrikienė grįžo į Vilnių.