Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-05-30
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje.
Antradienį ir trečiadienį europarlamentarė dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdžiuose, kur buvo aptariami kitą savaitę Strasbūre vyksiančios plenarinės sesijos klausimai.
Posėdžiuose buvo diskutuojama dėl ES 2005 m. biudžeto vykdymo bei aptariami pranešimai: 1) dėl išsiplėtusios Europos Sąjungos 2007–2013 m. politinių iššūkių ir biudžeto lėšų ir 2) dėl vystymąsi remiančio bendradarbiavimo ir ekonominio bendradarbiavimo finansavimo; taip pat buvo pasikeista nuomonėmis kitais klausimais.
Antradienį L.Andrikienė taip pat dalyvavo Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo parlamentarų grupės (SME CIRCLE) posėdyje, skirtame smulkių ir vidutinių įmonių pozicijai dėl Paslaugų direktyvos aptarti.
Ketvirtadienį dr. L.Andrikienė dalyvavo konferencijoje „Padėtis Kuboje", kurią Europos Parlamente surengė ELP-ED (Europos liaudies partijos - Europos demokratų frakcija) ir LDAE (Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcija).
Į Vilnių L.Andrikienė grįžo ketvirtadienio vakarą.
Penktadienį dr. Laima Andrikienė dirbo biure Vilniuje, surengė diskusiją „KAVA SU POLITIKA", kurioje su politologais, žurnalistais, politikais iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus buvo diskutuojama apie judėjimo „Kitas pasirinkimas" tikslus. Diskusijoje dalyvavo šio judėjimo lyderiai Vytautas Radžvilas ir generolas Jonas Kronkaitis.