Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-05-23
Šią savaitę

Šią savaitę dr.L.Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio reikalų bei Biudžeto komitetų posėdžiuose.
Antradienį ryte dr.Laima Andrikienė toliau dirbo EP Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų posėdžiuose, po pietų dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos Užsienio reikalų komiteto narių, Biudžeto komiteto ir delegacijos ES-Moldavijos parlamentinio bendradarbiavimo komitete posėdžiuose.
Trečiadienį dr.L.Andrikienė dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos užsienio reikalų darbo grupės posėdyje, EP Europos liaudies partijos frakcijos ekonominių ir socialinių reikalų darbo grupės posėdyje bei EP Europos liaudies partijos frakcijos bendrame posėdyje, kuriuose buvo rengiamasi EP plenarinei sesijai, prasidėsiančiai 15 val. Plenarinės sesijos metu, be kitų svarbių klausimų, buvo diskutuojama dėl Cecilijos Malmstrom pranešimo apie ES-Rusijos santykius.
Ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo EP plenarinėje sesijoje, o jai pasibaigus - EP klasymuose parlamentinės demokratijos plėtros ES kaimyninėse šalyse problemoms ir patyrimui aptarti. Vakare dr.Laima Andrikienė grįžo į Vilnių.
Šeštadienį ir sekmadienį L.Andrikienė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Europos Sąjungos politika Baltarusijos atžvilgiu. Ateities iššūkiai" Lenkijoje, Beloveže, kur skaitė pranešimą apie švietimo problemas šiandieninėje Baltarusijoje, o taip pat apie Europos humanitarinį universitetą, kuris birželio 9 d. bus inauguruojamas Vilniuje.