Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-04-25
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Europos Parlamente Briuselyje.
Pirmadienį  ji  dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje.
Antradienį europarlamentarė dalyvavo EP Biudžeto ir Užsienio reikalų komitetų posėdžiuose, taip pat EP Europos liaudies partijos frakcijos Laikinojo komiteto dėl išsipėtusios ES politikos sunkumų ir biudžetinių priemonių 2007-2013 m. ir Užsienio reikalų darbo grupės pasitarimuose.
Trečiadienį europarlamentarė dalyvavo EP Europos liaudies partijos frakcijos posėdžiuose. Ketvirtadienį - EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje.
Trečiadienį ir ketvirtadienį dr.Laima Andrikienė dalyvavo EP plenariniuose posėdžiuose. Juose buvo svarstomi šie klausimai: žmogaus teisės ir ES politika, romų padėtis ES, socialinė apsauga ir sveikatos priežiūra ES, gruntinio vandens apsauga nuo teršimo, ilgalaikis Viduržemio jūros žuvų išteklių naudojimas. Plenarinių posėdžių metu buvo balsuojama dėl: mokslinio ir technologinio bendradarbiavimo susitarimo tarp Europos bendrijos ir Brazilijos bei Meksikos, laisvo asmenų judėjimo su Švecarija, Europos darbo ir gyvenimo gerinimo fondo įsteigimo, vidaus rinkos naujose valstybėse narėse: naujos galimybės ir pamokos. Trečiadienį dr. Laima Andrikienė sakė kalbą EP plenariniame posėdyje apie žmogaus teises pasaulyje ir ES politiką bei kalbėjo neeiliniame EP Biudžeto komiteto posėdyje, kuriame komisarė Dalia Grybauskaitė pristatė ES 2006 m. preliminarų biudžeto projektą.
Į Vilnių europarlamentarė grįžo ketvirtadienį vakare.
Penktadienį Laima Andrikienė dirbo biure Vilniuje.