Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-03-21
Šią savaitę

Šviesių, džiugių Velykų švenčių linkiu mieliems draugams,
bičiuliams,
visiems šios svetainės lankytojams!

Jūsų Laima

Šią savaitę europarlamentarė L.Andrikienė dirba Lietuvoje.
Pirmadienį ji dirbo biure Vilniuje. 
Antradienį L.Andrikienė vyko į Šiaulius, kur Šiaulių rajono Pavenčių mokykloje surengė „Pavasario dieną Europoje". Renginio metu europarlamentarė su moksleiviais diskutavo apie Europos Parlamento, kitų ES institucijų darbą. Vėliau ji susitiko su Šiaulių rajono vadovais ir verslininkais.  Po pietų L.Andrikienė susitiko su Šiaulių universiteto studentais ir dėstytojais, o pavakare dalyvavo Tėvynės sąjungos Šiaulių skyriaus diskusijų klubo popietėje, pasikeitė mintimis apie Lietuvos ir ES politikos aktualijas.
Trečiadienį L.Andrikienė dirbo biure Vilniuje, priėmė Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos atstovus, Tautinių bendrijų tarybos vadovus, verslininkus. Trečiadienį europarlamentarė aplankė ir Lietuvos kardinolą J.E.Juozą Audrį Bačkį. Susitikimo metu buvo pasikeista nuomonėmis apie Europos Parlamento darbą, Europos vyskupų konferencijos biuro Briuselyje ir Europos Parlamento bendradarbiavimą, Lietuvos interesų atstovavimo ES ir Europos Parlamente problemas ir perspektyvas.
Vakare biure Vilniuje europarlamentarė dr.L.Andrikienė surengė eilinę diskusijų popietę Kava su politika, kurios tema - „Ar efektyvi Lietuvos regioninė politika?". Diskusijoje dalyvavo žurnalistai, mokslininkai, valstybinių institucijų, atsakingų už regioninę politiką, darbuotojai.
Ketvirtadienį L.Andrikienė viešėjo Alytaus rajone. Šiame rajone europarlamentarė susitiko su Daugų technologijų ir verslo mokyklos bendruomene, „Pavasario dienos Europoje" renginį surengė Daugų vidurinėje mokykloje. Vizito metu L.Andrikienė taip pat susitiko su rajono mere Monika Ražanauskiene, kitais savivaldybės pareigūnais, rajono spaudos atstovais.