Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-03-14
Šią savaitę

Šią savaitę dr.Laima Andrikienė dirbo Briuselyje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo Europos Parlamento delegacijos ES-Moldavijos parlamentinio bendradarbiavimo komitete posėdyje, EP Biudžeto komiteto posėdyje, o vakare - parodos „Kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas prieš 15 metų" atidaryme Europos Parlamente. Laima Andrikienė taip pat susitiko su Elektrėnų savivaldybės meru p. Kęstučiu Vaitukaičiu bei VĮ „Jaunimo krantas" valdybos pirmininku p.Rimantu Varanausku.
Antradienį dr. Laima Andrikienė posėdžiavo EP Biudžeto komitete, Užsienio reikalų komitete, pietavo su Kolumbijos ambasadoriumi Belgijoje J.E.p. Nicolas Echavarria Mesa. 
Trečiadienį ji dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto bei Laikinojo komiteto dėl išsipėtusios ES politikos sunkumų ir biudžetinių priemonių 2007 - 2013 m. posėdžiuose.
Ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, susitiko darbinių pietų su Taivanio ambasadoriumi Belgijoje J.E.p. Chien-Jen Chen. Ketvirtadienio vakare p. Laima Andrikienė grįžo į Vilnių. 
Penktadienį dr. Laima Andrikienė dirbo Vilniuje, dalyvavo Europos Komisijos ir URM rengiamame seminare, skirtame paramos demokratizacijos ir pilietinės visuomenės Baltarusijoje koordinavimui, į kurį buvo atvykusi ir Europos Komisijos narė p. Benita Ferrero-Waldner, atsakinga už išorės santykius ir Europos kaimynystės politiką.