Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2005-03-07
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė pradėjo Moldovoje, kur kaip oficialios Europos Parlamento delegacijos narė stebėjo rinkimus į šalies parlamentą. Pirmadienio vakarą europarlamentarė iš Moldovos atvyko į Strasbūrą, kur nuo antradienio iki ketvirtadienio dalyvaus plenariniuose posėdžiuose.
Antradienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo Europos Parlamento plenarinės sesijos posėdžiuose, pasitarimuose su EP Biudžeto komiteto nariais dėl 2006 m. ES biudžeto, taip pat parlamentarų grupės „Baltijos Europa" posėdyje. Tarp plenarinių posėdžių  europarlamentarė dalyvavo Laikinojo komiteto dėl finansinių perspektyvų bei Europos liaudies partijos frakcijos darbo grupės užsienio reikalų ir biudžeto klausimais posėdžiuose.
Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo plenariniuose posėdžiuose, kur  buvo svarstoma ir balsuojama dėl Lisabonos strategijos bei aptariamas pasirengimas Europos Vadovų Tarybai. Ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė tęsė darbą plenariniuose posėdžiuose, kuriuose buvo svarstomi ES cukraus reformos, keleivių apsaugos ir kiti klausimai.
Šią savaitę Laimos Andrikienės kvietimu Europos Parlamente Strasbūre ir Briuselyje viešėjo svečių iš Lietuvos grupė, atvykusi susipažinti su Europos Parlamento darbu.  Grupėje - ūkininkės iš Varėnos rajono, mokytojai iš Alytaus, Švenčionių ir Biržų rajonų, tremtiniai iš Druskininkų ir Vilniaus, moksleiviai, studentai, žurnalistai.
Kovo 10-ąją, ketvirtadienį,  Kovo 11-osios Akto signatarė dr.Laima Andrikienė su svečiais iš Lietuvos Strasbūre paminėjo 15-ąsias atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės metines.
Penktadienį L. Andrikienė grįžo į Vilnių, kur dalyvavo Kovo 11 - osios penkioliktųjų metinių minėjime Lietuvos Respublikos Seime.
Sekmadienį dr.Laima Andrikienė dalyvavo šventėje Jurbarke, rinkimų apygardoje, kurią atstovaudama 1990 m. kovo 11d. ji balsavo už Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimą.