Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-12-08
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį Briuselyje  ji dalyvavo Europos Parlamento Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, kur buvo aptariami ES -Kinijos dialogo žmogaus teisių klausimais rezultatai ir problemos. Dr. Laima Andrikienė yra šio pakomitečio biuro narė, didžiausios EP politinės grupės (frakcijos) - Europos liaudies partijos - Europos demokratų - koordinatorė Žmogaus teisių pakomitetyje. Lapkričio pabaigoje su EP delegacija L. Andrikienė lankėsi Kinijoje.
Antradienį L. Andrikienė dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kur dalyvaujant Prancūzijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės ministrui Jean Pierre Jouyet buvo keičiamasi nuomonėmis dėl gruodžio 8-9 dienomis vyksiančio ES Bendrųjų reikalų ir išorės ryšių tarybos (GAERC) posėdžio, svarstomi kiti ES užsienio politikos klausimai.  L. Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED politinės grupės nuolatinių darbo grupių posėdžiuose, kur buvo aptarimai klausimai ir dokumentų projektai, dėl kurių bus balsuojama kitą savaitę Strasbūre vyksiančioje EP plenarinėje sesijoje.
Trečiadienį Lietuvos atstovė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, o taip pat šios frakcijos biuro, kurio narė ji yra posėdyje. L. Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED visų komitetų koordinatorių pasitarime.

Ketvirtadienį ir penktadienį Laima Andrikienė dirbo Lietuvoje.