Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-12-01
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos Biudžeto darbo grupės posėdyje, kur buvo aptariama ELP pozicija dėl ES 2009 m. biudžeto projekto. Taip EP Biudžeto komiteto posėdyje ir EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kur vyko diskusijos dėl dr. Laimos Andrikienės rengiamo pranešimo apie Jungtinių Tautų Žmogaus Teisių Tarybos veiklą ir ES vaidmenį joje.
Antradienį EP Užsienio reikalų komitete europarlamentarai balsavo dėl šio pranešimo (49 - už, 1 - prieš, 2 susilaikė). Taip pat buvo keičiamasi nuomonėmis su Izraelio valstybės ministro pirmininko pavaduotoja ir užsienio reikalų ministre Tzipi Livni; buvo pristatyta Europos kaimynystės politikos priemonių apžvalga. Po pietų buvo keičiamasi nuomonėmis su Prancūzijos Respublikos Gynybos ministru Herve Morinu dėl Europos saugumo ir gynybos politikos, pateikta 2007 m. metinė ataskaita apie bendrosios užsienio ir saugumo politikos (BUSP) pagrindinius aspektus ir esminius pasirinkimus.
Trečiadienį po pietų dr. L.Andrikienė dalyvavo EP  plenariniame posėdyje, kuriame buvo diskutuojama dėl būsimos pasaulinės finansų rinkų sistemos ir ES ekonomikos gelbėjimo plano priėmimo bei kitų klausimų.
Taip pat trečiadienį dr. Laima Andrikienė priėmė grupę žurnalistų iš Lietuvos, kurie atvyko į Europos Parlamentą jos kvietimu. Svečiai susitiko su europarlamentarais, stebėjo EP plenarinę sesiją, ketvirtadienį  lankėsi Lietuvos nuolatinėje atstovybėje prie ES, vakare dalyvavo Laimos Andrikienės globojamame filmo „Nereikalingi žmonės" pristatyme Europos Parlamente. Filmo peržiūrą organizavo Goette institutas ir Lietuvos nuolatinė atstovybė prie ES, renginyje taip pat dalyvavo ir filmo režisierius Maris Martisons.
Penktadienį Laima Andrikienė su svečiais grįžo į Vilnių.