Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-10-20
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Strasbūre ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP plenarinėje sesijoje, kurioje Europos Palamentas aptarė darbą per laikino įdarbinimo įmones, vyko bendros diskusijos dėl teisės, taikytinos bylose, susijusiose su santuoka, taip pat buvo diskutuojama dėl keleivių duomenų įrašų ir kitų aktualių klausimų.
Antradienį L.Andrikienė dalyvavo Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat EP plenariniame posėdyje, kuriame vyko diskusijos dėl kolektyvinių susitarimų problemos ES, buvo išklausytas Europos Vadovų Tarybos pranešimas ir Komisijos pareiškimas. Šiose diskusijose dalyvavo ir Prancūzijos prezidentas N.Sarkozy.
Europos Parlamentas antradienį balsavo dėl siūlymo skirti 298 994 eurų paramą paremti Lietuvos tekstilininkus, t.y. buvusius „Alytaus tekstilės" darbuotojus.
Laima Andrikienė taip pat dalyvavo Užsienio reikalų komiteto ELP-ED parengiamajame posėdyje, taip pat ELP-ED nacionalinių delegacijų iždininkų pasitarime. L.Andrikienė yra Lietuvos delegacijos ELP-ED politinėje grupėje iždininkė.
Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo toliau besitęsiančiame plenariniame posėdyje, kuriame europarlamentarai diskutavo dėl vaistų padirbinėjimo problemos. Iškilmingo posėdžio metu kalbą sakė p. Jorge Sampaio, JTO civilizacijų aljanso vyriausiasis įgaliotinis.
Ketvirtadienį europarlamentarė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, kuriame vyko balsavimai dėl ES 2009 metų bendrojo biudžeto projekto. Po pietų buvo diskutuojama dėl žmogaus teisių pažeidimų Venesueloje, Kongo Demokratinėje Respublikoje ir Birmoje.