Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-10-06
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos Biudžeto darbo grupės posėdyje, kur buvo aptariama ELP pozicija dėl ES 2009 m. biudžeto projekto. Balsavimas EP Biudžeto komitete vyko pirmadienį po pietų, antradienį ir ketvirtadienį po pietų.
Pirmadienį ir antradienį L.Andrikienė taip pat dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kur buvo diskutuojama dėl EB ir Bosnijos ir Hercegovinos stabilizacijos ir asociacijos susitarimo, dėl prekybinių ir ekonominių ryšių su Vakarų Balkanais, buvo keičiamasi nuomonėmis su ES specialiuoju įgaliotiniu Moldovos Respublikai Kalmanu Mizsei. Antradienį vyko diskusijos dėl Izraelio dalyvavimo Bendrijos programose; dėl taikos ir tautos kūrimo pasibaigus konfliktams vystymosi perspektyvos; dėl Afganistanui skirtų ES lėšų biudžeto kontrolės bei dėl kitų aktualių užsienio politikos klausimų.
Dr. L. Andrikienė taip pat dalyvavo Europos liaudies partijos - Europos demokratų politinės grupės biuro, kurio narė ji yra, posėdyje.
Antradienį L. Andrikienė dalyvavo Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos 60-mečiui skirtoje konferencijoje Europos Parlamente Briuselyje, kurioje pranešimus skaitė EP prezidentas prof. Hans-Gert Poettering bei JT Aukštoji žmogaus teisių komisarė Navanethem Pillay, Europos Komisijos viceprezidentas Jacques Barrot, žmogaus teisių gynėjai iš viso pasaulio.
Trečiadienį L. Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto komiteto posėdyje, kur buvo balsuojama dėl 2009 m. ES biudžeto projekto, o taip pat dalyvavo EP trumposios plenarinės sesijos posėdžiuose. Trečiadienį europarlamentarė dalyvavo ir EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje.
Trečiadienį po pietų dr. L.Andrikienė dalyvavo EP  plenariniame posėdyje, kuris šį kartą prasidėjo p. Ingrid Betancourt kreipimusi į europarlamentarus. Vėliau vyko diskusijos dėl Tarybos ir Komisijos pareiškimų dėl padėties Baltarusijoje; dėl EB ir Ukrainos susitarimo, susijusio su partnerystės ir bendradarbiavimo susitarime numatytų prekybos paslaugomis įsipareigojimų išsaugojimu; dėl Parlamento naudojamų Europos Sąjungos simbolių bei dėl kitų aktualių klausimų.
Ketvirtadienį L. Andrikienė dalyvavo EP trumposios plenarinės sesijos posėdyje ir balsavimuose dėl EP priimamų dokumentų, o po pietų - Biudžeto komiteto posėdyje, kur buvo toliau balsuojama dėl 2009 m. ES biudžeto projekto.
Penktadienį L. Andrikienė dalyvavo Nacionalinės šventės proga rengiamame priėmime Ispanijos Karalystės ambasadoje Vilniuje.