Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-09-22
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.

Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP plenarinėje sesijoje, kurioje Europos Palamentas aptarė padėtį  finansų rinkose, vėliau europarlamentarai diskutavo dėl Europos kūrybiškumo ir naujovių metų; žiniasklaidos susitelkimo ir pliuralizmo Europos Sąjungoje; mokytojų rengimo kokybės gerinimo; Bolonijos proceso ir studentų judrumo bei dėl kitų klausimų. Be to, pirmadienį vakare neeiliniame EP Užsienio reikalų ir Vystymosi komitetų bendrame posėdyje vyko balsavimas dėl 2008 m. A. Sacharovo premijos už minties laisvę kandidatų. Šiuo balsavimu buvo atrinkti trys kandidatai, iš kurių nugalėtoją išrinks EP frakcijų pirmininkų sueiga lapkričio mėnesį. Taip pat vyko ir EP Biudžeto komiteto posėdis, kuriame buvo svarstomas 2009 m. ES biudžetas bei 2008 m. ES biudžeto pakeitimai.

Antradienį L.Andrikienė dalyvavo Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat EP plenariniame posėdyje, kuriame vyko prioritetinės diskusijos dėl terorizmo ir duomenų apsaugos. Po pietų europarlamentarai diskutavo dėl jūrų transporto, vakare - dėl perėjimo į antrosios kartos Šengeno informacinę sistemą.

Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP plenarinės sesijos posėdžiuose, kuriuose europarlamentarai diskutavo dėl EP prioritetų 2009 m. Komisijos teisės aktų leidybos ir darbo programoje. Po pietų europarlamentarai išklausė Tarybos ir Komisijos pareiškimus dėl pasaulio finansų sistemos padėties ir jos įtakos Europos ekonomikai.

Ketvirtadienį europarlamentarė L. Andrikienė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, kuriame deputatai aptarė socialinį klausimų paketą bei Europos mokyklų reformos pažangos atskaitą.

Penktadienį europarlamentarė dr. Laima Andrikienė lankėsi Akmenės rajone, Ventoje, susitiko su TS-KD Akmenės skyriaus vadovais, dalyvavo Ventos televizijos laidoje, skirtoje Seimo rinkimams (nuotraukoje - Ventos TV studijoje su kandidatu į LR Seimą p. Albertu Koviera).