Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-07-07
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Strasbūre ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP plenarinėje sesijoje, kurioje Europos Palamentas aptarė ataskaitą, skirtą preliminariam 2009 m. ES biudžeto projektui. Vėliau buvo svarstomi teisės aktai, reglamentuojantys maisto priedų, fermentų ir kvapiųjų medžiagų naudojimą. Laima Andrikienė vakare dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kuriame vyko balsavimai dėl pranešimo dėl ES sankcijų, kaip dalies ES veiksmų ir politikos žmogaus teisių srityje, vertinimo.
Antradienį L.Andrikienė dalyvavo Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat EP plenariniame posėdyje, kuriame vyko diskusijos apie numatyto Baltijos jūros dujotiekio poveikį aplinkai, taip pat apie padėtį Afganistane bei aviacijos įtraukimą į taršos kvotų prekybą. Po pietų EP plenariniame posėdyje buvo aptariama gamtinių dujų rinka ir prieiga prie dujotiekių, taip pat strateginis energetikos technologijų planas, nepriklausomų turto fondų klausimas.

Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo toliau besitęsiančiame plenariniame posėdyje, kuriame europarlamentarai aptarė Europos centrinio banko 2007 m. veiklos ataskaitą dalyvaujant ECB prezidentui J.C. Trichet, taip pat socialinio draudimo sistemų veikimą. Po pietų vyko diskusijos apie padėtį Kinijoje ir Zimbabvėje, taip pat ES plėtros perspektyvas bei palestiniečių kalinimą Izraelyje. Vakare europarlamentarai apsvarstė kosmoso ir saugumo klausimus, taip pat ES aplinkosaugos ir sveikatos veiksmų planą.

Ketvirtadienį europarlamentarė L. Andrikienė dalyvavo toliau vykstančiame plenariniame posėdyje, kuriame Prancūzijos prezidentas N. Sarkozy pristatė savo šalies  pirmininkavimo ES Tarybai programą. Po pietų vyko diskusijos apie žmogaus teisių pažeidimus pasaulyje.