Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-06-09
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Vilniuje ir Briuselyje.
Pirmadienį Europos Parlamente vyko  EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdis, kuriame buvo keičiamasi nuomonėmis su ES pirmininkaujančios Slovėnijos atstovais dėl jų veiklos žmogaus teisių srityje rezultatų; dėl žmogaus teisių padėties Afganistane; taip pat vyko ES sankcijų, kaip dalies ES veiksmų ir politikos žmogaus teisių srityje, vertinimas.
Antradienį ir trečiadienį  L.Andrikienė dalyvavo Europos liaudies partijos - Europos demokratų (ELP-ED) politinės grupės posėdžiuose, kuriuose buvo rengiamasi kitą savaitę Strasbūre vyksiančiai Europos Parlamento plenarinei sesijai.
Ketvirtadienį ir penktadienį Laima Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje. 
Ketvirtadienį europarlamentarė dalyvavo Vilniaus Rotušėje vyksiančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos rengiamame vakare, skirtame fotografo ir keliautojo Pauliaus Normanto kūrybai. Vakaro metu buvo pristatomas filmas „Lai vėjus", pranešimus skaitė Skirmantas Valiulis ir prof. Antanas Andrijauskas, eiles skaitė Rimas Morkūnas.
Penktadienį L.Andrikienė dalyvavo Vilniaus tarptautinio klubo (Vilnius International Club) diskusijoje „Turkija - patikimas tiltas tarp rytų ir vakarų?", kuriame dalyvavo Turkijos ambasadorius Lietuvoje J.E.p. Oguz Ozge ir Vilniaus tarptautinio klubo prezidentas Aage Myhre.