Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-06-02
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Vilniuje ir Europos Parlamente Briuselyje. Europos Parlamente šią savaitę vyko komitetų ir frakcijų posėdžiai, o taip pat trumpoji EP plenarinė sesija.
Pirmadienį L.Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje.
Antradienį europarlamentarė dalyvavo Mokslų akademijoje rengiamame Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 20-mečio minėjime.
Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED frakcijos darbe, kur vyko pasirengimas trumpajai EP plenarinei sesijai.
EP plenarinės sesijos, vykusios trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų, metu buvo svarstomos dvi ataskaitos apie ES užsienio ir saugumo politiką, taip pat artėjantį ES ir JAV vadovų susitikimą. Vėliau buvo aptariami jaunų ūkininkų sunkumai, kova su neteisėta žvejyba, jūrų ekosistemų apsauga, finansinių paslaugų sektoriaus padėtia bei priverstinės prostitucijos pažabojimas artėjant Europos futbolo čempionatui.
Ketvirtadienį plenarinio posėdžio metu vyko diskusijos dėl ES ir Viduržemio jūros šalių bendradarbiavimo bei maisto produktų higienos, vėliau buvo balsuojama dėl minėtų klausimų, taip pat dėl tarptautinių vežimų maršrutiniais autobusais tvarkos, padėties Gruzijoje, kitų svarbių klausimų.
Penktadienį Laima Andrikienė dalyvavo Vilniuje vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Berlyno sienos griuvimas: nuo Budapešto iki Vilniaus", skirtoje Lietuvos Sąjūdžio bei Estijos, Latvijos liaudies frontų 20-mečiui ir Prahos pavasario 40-mečiui paminėti. Laima Andrikienė moderavo penktadienį vykusį posėdį „Komunistinio totalitarizmo įsigalėjimas Vidurio ir Rytų Europos bei SSRS reokupuotose Baltijos šalyse ir ginkluotas pasipriešinimas jam 1944 –1953 metais".