Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-05-19
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Strasbūre ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP plenarinėje sesijoje, kurioje Europos Palamentas aptarė baudžiamosios atsakomybės taikymą už nusikaltimus aplinkai, 2009 m. biudžeto gaires bei kitus klausimus. EP plenarinio posėdžio pradžioje Laima Andrikienė kalbėjo apie ES diplomatinį atstovavimą Baltarusijoje.
Antradienį L.Andrikienė dalyvavo Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat EP plenariniame posėdyje, kuriame vyko diskusijos dėl ES užimtumo politikos gairių, kovos su diskriminavimu bei dėl integruotos ES jūrų politikos. Ji taip pat dalyvavo Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų ELP-ED parengiamuosiuose posėdžiuose, taip pat ELP-ED nacionalinių delegacijų iždininkų pasitarime. L.Andrikienė yra Lietuvos delegacijos ELP-ED politinėje grupėje iždininkė.
Taip pat antradienį Europos Parlamente L.Andrikienė priimė svečių iš Lietuvos grupę, kurioje - Tėvynės sąjungos Vilkaviškio, Alytaus ir Lazdijų skyrių atstovai, žurnalistai. Svečiai iš Lietuvos išklausė paskaitą apie Europos Parlamentą, sprendimų priėmimą Europos Sąjungoje, ES institucijų sąveiką, taip pat stebėjo EP plenarinį posėdį, su L.Andrikiene diskutavo apie ES aktualijas.
Trečiadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo toliau besitęsiančiame plenariniame posėdyje, kuriame europarlamentarai diskutavo dėl mokslinių duomenų apie klimato kaitą, aptarė Turkijos pažangą siekiant narystės ES, padėtį Kinijoje ir Birmoje, vyko diskusijos dėl kitų aktualių klausimų. Laima Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje.
Ketvirtadienį europarlamentarė dalyvavo EP plenariniame posėdyje.
Penktadienį Lietuvos atstovė dalyvavo Vilniuje rengiamoje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje pristatyti Didžiąją Lietuvos strategiją.