Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-04-28
Šią savaitę

Šią savaitę europarlamentarė dr. Laima Andrikienė dirbo Limoje, Peru.
Ji dalyvavo ES-Lotynų Amerikos parlamentinės asamblėjos antrojoje plenarinėje sesijoje, kuri antradienį prasidėjo posėdžiu Peru kongrese.
Antradienį įvyko ir šios asamblėjos Politikos, saugumo ir žmogaus teisių komiteto posėdis, kuriame buvo balsuojama dėl rezoliucijos dėl ES ir Lotynų Amerikos valstybių energetikos politikų. Diskusijoje dėl šio dokumento kalbėjo ir Lietuvos atstovė dr. Laima Andrikienė.
Trečiadienio rytą L.Andrikienė dalyvavo BBVA Banco Continental rengiamuose darbiniuose pusryčiuose Europos Parlamento nariams, kurių metu banko analitikai pristatė Peru makroekonomikos apžvalgą.
Trečiadinį europarlamentarė dalyvavo ir asamblėjos Ekonominių, finansinių ir prekybos reikalų komiteto posėdyje, kuriame buvo balsuojama dėl rezoliucijos dėl PPO Dohos derybų raundo iššūkių ir galimybių, diskutuojama dėl darbinio dokumento dėl prekybos ir klimato kaitos.
Trečiadienį Laima Andrikienė dalyvavo Suez kompanijos surengtuose pietuose, kurių metu buvo diskutuojama dėl energetikos iššūkių Peru ir Lotynų Amerikai.
Ketvirtadienį ES-Lotynų Amerikos parlamentinė asamblėja vėl rinkosi į plenarinį posėdį, kurio metu buvo balsuojama dėl komitetuose priimtų dokumentų.
Į Vilnių Laima Andrikienė sugrįžo sekmadienio vakare.