Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-04-21
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbs Strasbūre ir Rygoje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvaus ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP plenarinėje sesijoje, dalyvaus diskusijoje apie Šengeno vizų kainas Baltarusijos ir Ukrainos piliečiams.
Antradienį L.Andrikienė dalyvaus Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat EP plenariniame posėdyje. Ji taip pat dalyvaus Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų ELP-ED parengiamuosiuose posėdžiuose, taip pat ELP-ED nacionalinių delegacijų iždininkų pasitarime. L.Andrikienė yra Lietuvos delegacijos ELP-ED politinėje grupėje iždininkė.
Trečiadienį Europos Parlamente L.Andrikienė priims svečių iš Lietuvos grupę, kurioje - Tėvynės sąjungos Panevėžio, Pasvalio ir Joniškio skyrių atstovai, žurnalistai. Svečiai iš Lietuvos išklausys paskaitą apie Europos Parlamentą, sprendimų priėmimą Europos Sąjungoje, ES institucijų sąveiką, taip pat stebės EP plenarinį posėdį, su L.Andrikiene diskutuos apie ES aktualijas.
Ketvirtadienį europarlamentarė dalyvaus EP plenariniame posėdyje.
Penktadienį Lietuvos atstovė dalyvaus Latvijos URM ir EP informacijos biuro Latvijoje rengiamoje konferencijoje Rygoje, skirtoje Europos kaimynystės politikos aktualijoms aptarti. Konferencijoje L.Andrikienė skaitys pagrindinį pranešimą, dalyvaus diskusijose.
Sekmadienį europarlamentarė su EP delegacija išvyks į Peru, kur kitą savaitę dalyvaus EUROLAT posėdžiuose Peru sostinėje Limoje.