Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-04-07
Šią savaitę

Šią savaitę dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje, kuriame buvo svarstoma žmogaus teisių padėtis Rusijoje, Konge, Vakarų Balkanų valstybėse. Lietuvos atstovė taip pat dalyvavo šio EP pakomitečio išplėstinio biuro posėdyje, skirtame aktualijoms aptarti.
Antradienį L.Andrikienė dalyvavo EP Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų posėdžiuose, taip pat ELP-ED darbo grupės „Vertybių Europa" posėdyje. Užsienio reikalų komitete su EP nariais apie užsienio politikos aktualijas diskutavo ES Tarybos generalinis sekretorius, ES vyriausiasis atstovas Bendrajai užsienio ir saugumo politikai Javier Solana.
Vakare Lietuvos atstovė dalyvavo priėmime Prancūzijos Respublikos atstovybėje ES, kurio metu Prancūzijos Garbės legiono ordinas buvo įteiktas EP nariui iš Ispanijos, EP viceprezidentui Alejo Vidal Quadras.
Trečiadienį ir ketvirtadienį L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED politinės grupės posėdyje, taip pat EP mini plenarinėje sesijoje, kurios metu Europos Parlamentas diskutavo ir priėmė rezoliucijas dėl kovos su vėžiu, dėl žmogaus teisių padėties Tibete, dėl padėties Libane, taip pat kitais svarbiais klausimais.
Penktadienį EP narė Laima Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje. Ji susitiko su farmacijos kompanijos „GlaxoSmithKline Lietuva" korporacinių reikalų direktoriumi p.Armindu Varkala, su kuriuo aptarė ES farmacijos pramonės problemas.