Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-03-25
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį europarlamentarė dirbo Europos Parlamente Briuselyje.

Trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo EP plenarinėje sesijoje, kurioje buvo pristatyti Europos Vadovų Tarybos, vykusios 2008 m. kovo 13 -14 d., rezultatai. Vėliau europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kuriame buvo keičiamasi nuomonėmis su Tibeto parlamento tremtyje spikeriu Karma Chopel.

Ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP Biudžeto komiteto posėdyje, Europos liaudies partijos - Europos demokratų biudžeto grupės posėdyje, kur buvo diskutuojama dėl Europos Sąjungos 2008 m. bei 2009 m. biudžeto. Taip pat vyko EP Užsienio reikalų komiteto posėdis, kuriame buvo svarstomi pranešimai dėl Turkijos pažangos 2007 metais, dėl ES Bendrosios užsienio ir saugumo politikos, dėl Afganistano stabilizacijos bei kt.

Penktadienį europarlamentarė Laima Andrikienė dirbo biure Vilniuje. Ji dalyvavo „Žinių radijo" laidoje (9 val.), skirtoje ketvirtadienį paskelbtiems Europos moters 2008 rinkimų Lietuvoje rezultatams aptarti. Dr. Laima Andrikienė buvo šio konkurso nacionalinės vertinimo komisijos narė.