Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-02-25
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.
Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį L.Andrikienė dalyvavo Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto posėdžiuose, kuriuose buvo svarstomi aktualūs klausimai, susiję su taikos procesu Artimuosiuose Rytuose, ES vaidmeniu Irake, buvo aptariama Buvusios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos 2007 m. pažangos ataskaita, išklausyta ES rinkimų stebėjimo misijos ataskaita apie parlamentinius rinkimus Pakistane, Kroatijos 2007 m. pažangos ataskaita bei kita.
Trečiadienį ir ketvirtadienį EP Biudžeto komiteto posėdžių metu buvo svarstomos 2009 m. ES biudžeto gairės, Europos įmonių ir prekybos statistikos modernizavimo programa, energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra. Komisijos narė B. Ferrero-Waldner pristatys pagalbos teikimo priemonę PEGASE  (finansinės lėšos Palestinai). Vyko diskusijos dėl ES solidarumo fondo lėšų mobilizavimo, Europos palydovinės radionavigacijos programos išdėstymo ir komercinio eksploatavimo etapų.
Trečiadienį ir ketvirtadienį europarlamentarė dr. Laima Andrikienė taip pat dalyvavo ir Žmogaus teisių pakomitečio posėdžiuose, kuriuose vyko klausymai dėl Izraelio kalėjimuose kalinamų palestiniečių padėties, buvo pristatomas tyrimas dėl Tarptautinio baudžiamojo buvusios Jugoslavijos Tribunolo, keičiamasi nuomonėmis dėl žmogaus teisių padėties Kolumbijoje. Taip pat posėdžio metu Komisijos atstovas atsakė į europarlamentarės L.Andrikienės klausimą apie bendradarbiavimą ir pagalbą Kubai po F. Castro pasitraukimo. Ketvirtadienį žmogaus teisių pakomitetyje vyko klausymai dėl Gvantanamo įlankos.
Penktadienį Laima Andrikienė dirbo savo biure Vilniuje.