Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-02-18
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo Europos Parlamento plenarinėje sesijoje ir ELP-ED frakcijos posėdžiuose. Svarbiausios šios sesijos temos – ekonomika ir vidaus rinka, Lisabonos sutartis, biudžeto kontrolė, socialinė ir užsienio politika.

Pirmadienį L.Andrikienė dalyvavo plenariniame posėdyje, parlamentarai aptarė ES lėšų panaudojimo skaidrumą, Bendrijos muitinės kodeksą, Sąjungos įmonių patekimą į užsienio rinkas ir terorizmo pažabojimą (visais klausimais buvo balsuojama antradienio vidurdienį). L.Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED frakcijos posėdyje.

Antradienį deputatai aptarė gaminių pateikimą į rinką, įvyko diskusijos apie Europos ateitį dalyvaujant Švedijos premjerui F. Reinfeldt, aptarė Lisabonos strategijos įgyvendinimą, ES ekonominės politikos gaires, svarstė ES politiką Vidurio Azijos šalių atžvilgiu. Antradienį pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED frakcijos, parlamentarų grupės Baltijos Europa bei EP Užsienio reikalų komiteto posėdžiuose.    

Trečiadienį EP buvo išklausyta ataskaita apie Lisabonos sutartį, deputatai aptarė ES teisės taikymo kontrolės problemas, padėtį Kosove, Europos demografinę perspektyvą. Laima Andrikienė kalbėjo diskusijoje dėl padeties Kosove ir ES politikos bei veiksmų regione.
Trečiadienį Europos Parlamente taip pat įvyko diskusija dėl 7-osios Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos sesijos, kuri kovo mėnesį vyks Ženevoje. L.Andrikienė, kuri yra Europos liaudies partijos - Europos demokratų grupės pranešėja žmogaus teisių klausimais, frakcijos vardu dalyvavo EP šioje diskusijoje su Europos Sąjungos tarybos ir Europos Komisijos atstovais.

Ketvirtadienį deputatai aptarė ES sanglaudos politiką, žmogaus teisių pažeidimus pasaulyje, tarp jų – Baltarusijoje. Dėl padėties Baltarusijoje EP priėmė rezoliuciją.