Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-01-28
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kuriame buvo keičiamasi nuomonėmis su Ukrainos Ministre pirmininke p. Julija Tymošenko, po pietų taip pat vyko ES ir Moldovos parlamentinio bendradarbiavimo komiteto delegacijos posėdis.
Antradienį europarlamentarė L.Andrikienė dalyvavo toliau vyksiančiame EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kur buvo diskutuojama dėl Kroatijos pažangos rengiantis narystei ES, buvo keičiamasi nuomonėmis su ES pirmininkaujančios Slovakijos Užsienio reikalų ministru p. Dimitrij Rupel, o po pietų - su Europos Komisijos nare p. Benita Ferrero - Waldner, atsakinga už išorės santykius ir Europos kaimynystės politiką. EP Peticijų komitete vyko klausymai dėl Lietuvai aktualaus „Nordstream" dujotiekio aplinkosauginių aspektų.
Trečiadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvavo EPP-ED frakcijos darbo grupių posėdžiuose, kur vyko pasirengimas trumpajai EP plenarinei sesijai, vyksiančiai Briuselyje trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų.
Trečiadienį po pietų dr. L.Andrikienė dalyvavo EP  plenariniame posėdyje. Parlamentarai išklausė Bendros užsienio ir saugumo politikos Vyriausiojo įgaliotinio ir Komisijos pareiškimo dėl padėties Irane, diskutavo dėl JAV priešraketinės apsaugos sistemos, buvo aptariami klimato kaitos Bali konferencijos rezultatai, naujos perspektyvos Europos mokslinių tyrimų erdvėje, efektyvaus energijos vartojimo veiksmų planas bei kiti klausimai.
Ketvirtadienį toliau vyko diskusijos ir balsavimai EP plenarinėje sesijoje.
Penktadienį europarlamentarė Laima Andrikienė tęsė darbą biure Vilniuje.