Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2008-01-14
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo Europos Parlamento plenarinėje sesijoje.
Pirmadienį EP plenariniame posėdyje europarlamentarai diskutavo dėl automobilių pramonės reglamentavimo ir transporto įkainių, tarptautinio verslo apmokestinimo, taip pat dėl oro uosto įkainių bei prekybos pavojingomis medžiagomis tvarkos. Laima Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED frakcijos posėdžiuose.
Antradienį ryte parlamentarai aptarė darbuotojų socialinės apsaugos klausimus, taip pat vartojimo paskolų reglamentavimą. Vidurdienį iškilmingo posėdžio metu kalbėjo Sirijos didysis muftijus Ahmad Bader Hassoun. Po pietų europarlamentarai aptarė  ES vaiko teisių strategiją bei asmenų kontrolės ties išorinėmis ES sienomis tvarką, vakare buvo skirta dėmesio suaugusiųjų mokymuisi bei nuotolinio stebėjimo technologijai žemės ūkyje. Antradienį pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED frakcijos bei parlamentarų grupės Baltijos Europa posėdžiuose.
Trečiadienį ryte Slovėnijos ministras pirmininkas pristatė šios šalies pirmininkavimo ES Tarybai programą. Po pietų buvo svarstoma padėtis Kenijoje ir Pakistane, vyko diskusijos dėl Europolo įgaliojimų išplėtimo. Vakare europarlamentarai aptarė ES strategiją romų tautybės žmonių atžvilgiu, Sąjungos politiką, skirtą Pietų Kaukazo ir Juodosios jūros šalims.
Ketvirtadienį buvo svarstomas moterų vaidmuo pramonėje ir interneto valdymas, po pietų vyko diskusijos dėl žmogaus teisių padėties Kinijoje, Konge, Pakistane.