Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-12-10
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, dalyvavo Europos Parlamento plenarinėje sesijoje.

Pirmadienį EP plenariniame posėdyje europarlamentarai diskutavo dėl jūrų ir oro apsaugos nuo taršos, aptarė ataskaitą apie gyventojų surašymus.  Laima Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED frakcijos, Biudžeto komiteto posėdžiuose, vėlai vakare - vakarienėje Sacharovo premijos už minties laisvę įteikimo Salih Mahmoud Mohamed Osman proga.

Antradienį ryte parlamentarai aptarė vynininkystės reformą, taip pat paramos ES žemės ūkiui teikimą. Vidurdienį buvo iškilmingai įteikta 2007 m, Sacharovo premija Sudano advokatui S.M. Osman. Po pietų vyko diskusijos dėl 2008 m. ES biudžeto projekto, taip pat žmogaus teisių padėties pasaulyje. Vėlai vakare buvo skirta dėmesio Aviacijos saugos agentūrai bei automobilių dalių dizaino apsaugai. Antradienį pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu L.Andrikienė dalyvavo ELP-ED frakcijos bei parlamentarų grupės Baltijos Europa posėdžiuose.

Trečiadienį ryte europarlamentarai aptarė pasirengimą Europos Vadovų susitikimui, buvo balsuojama dėl 2008 m. Europos Komisijos veiklos programos, rezoliucijos apie kovą su terorizmu, dėl finansinės perspektyvos peržiūros ir lankstumo instrumento mobilizavimo. 11.30 val. trijų svarbiausių ES institucijų vadovai iškilmingai paskelbė Pagrindinių teisių chartiją. Vidurdienį kalbėjo Jordanijos karalius Abdullah II. Po pietų vyko diskusijos dėl Europoje stiprėjančio ekstremizmo, padėties Juodkalnijoje, kovos su AIDS, taip pat dėl kitų ekonominių ir teisinių klausimų.

Ketvirtadienį Parlamentas skyrė dėmesio tekstilės importo iš Kinijos apribojimų pabaigai, taip pat ES ir Kinijos ekonominiams santykiams. Vidurdienį buvo balsuojama dėl 2008 m. ES biudžeto. Po pietų europarlamentarai diskutavo dėl moterų padėties Saudo Arabijoje ir kitų žmogaus teisių klausimų.