Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-10-08
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo Europos liaudies partijos frakcijos Biudžeto darbo grupės posėdyje, kur buvo aptariama ELP pozicija del ES 2008 m. biudžeto projekto. Balsavimas EP Biudžeto komitete vyko pirmadienį po pietų, antradienį ir ketvirtadienį po pietų.
Antradienį L.Andrikienė taip pat dalyvavo EP Užsienio reikalų komiteto posėdyje, kur buvo diskutuojama dėl Europos kaimynystės politikos, ES strategijos Centrinės Azijos šalyse, aptariami ES ir Moldovos susitarimai dėl readmisijos ir trumpalaikių vizų režimo, makro-finansinė parama Libanui; komitete viešėjo Armėnijos užsienio reikalų ministras Vartan Oskanian.
Trečiadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvavo EPP-ED frakcijos darbo grupių posėdžiuose, kur vyko pasirengimas trumpajai EP plenarinei sesijai, vykusiai Briuselyje trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų.
Trečiadienį po pietų dr. L.Andrikienė dalyvavo EP  plenariniame posėdyje. Parlamentarai aptarė pasirengimą neoficialiam valstybių ir vyriausybių vadovų aukščiausio lygio susitikimui, kuris vyks Lisabonoje spalio 18-19 d., taip pat diskutavo dėl Sutarties nuostatų, susijusių su Europos Parlamento sudėtimi (proporcinio šalių atstovavimo), pakeitimo, svarstė ES jūrų politiką, ES bendrosios žemės ūkio politikos finansavimą,  kitus klausimus.
Ketvirtadienį EP narė dr. Laima Andrikienė Vilniuje dalyvavo LR Prezidento ir Užsienio reikalų ministerijos organizuojamoje energetinio saugumo konferencijoje, į kurią atvyko Baltijos ir Juodosios jūros regiono, Centrinės Azijos, Rusijos, Europos valstybių ir vyriausybių vadovai, ministrai, Europos Sąjungos atstovai.
Penktadienį dr.L.Andrikienė LR Prezidento kvietimu dalyvavo ir skaitė pranešimą apskritojo stalo diskusijoje „ES biudžeto peržiūra: nauda Europai ir Lietuvai“, kuri vyko Prezidentūroje.
Penktadienį po pietų europarlamentarė vyko į Druskininkus, kur dalyvaus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje rengiamoje Informacijos apie Europos Sąjungą tinklo Lietuvoje metinėje konferencijoje ir skaitė pranešimą.