Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-10-00
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbs Briuselyje ir Vilniuje.
Pirmadienį europarlamentarė dalyvaus Europos liaudies partijos frakcijos biudžeto darbo grupėje, kur bus aptariama ELP pozicija balsuojant del ES 2008 m. biudžeto. Balsavimas dėl ES biudžeto EP Biudžeto komitete vyks pirmadienį po pietų ir antradienį.
Antradienį  L.Andrikienė taip pat dalyvaus EP Užsienio komiteteo posėdyje, kur bus diskutuojama dėl ES Kaimynystės politikos, ES strategijos Centrinės Azijos šalyse, aptariami ES ir Moldovos santykiai dėl readmisijos ir trumpalaikių vizų režimo, makro-finansinė parama Libanui; komitete viešės Armėnijos Užsienio reikalų ministras Vartan Oskanian bei ES specialus atstovas Afganistane Francese Vendrell.
Trečiadienį iki pietų L.Andrikienė dalyvaus EPP-ED frakcijos darbo grupėse, kur vyks pasirengimas trumpajai EP plenarinei sesijai, vyksiančiai Briuselyje trečiadienį po pietų ir ketvirtadienį iki pietų.
Trečiadienį po pietų dr. L.Andrikienė dalyvaus EP  plenariniame posėdyje. Parlamentarai aptars pasirengimą neoficialiam valstybių ir vyriausybių vadovų aukščiausio lygio susitikimui, kuris vyks Lisabonoje spalio 18-19 d., taip pat diskutuos dėl Sutarties nuostatų, susijusių su Europos Parlamento sudėtimi, pakeitimo, svarstys ES jūrų politiką, Bendrosios žemės ūkio politikos finansavimą,  kitus klausimus.
Ketvitadienį dr.Laima Andrikienė Vilniuje dalyvaus LR Prezidento ir Užsienio reikalų ministerijos organizuojamoje energetinio saugumo konferencijoje, į kurią atvyks Baltijos ir Juodosios jūros regiono, Centrinės Azijos, Rusijos, Europos valstybių ir vyriausybių vadovai, ministrai, Europos Sąjungos atstovai.
Penktadienį ir šeštadienį europarlamentarė dirbs savo biure Vilniuje.