Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-10-01
Šią savaitę

Šią savaitę EP narė dr. Laima Andrikienė dirbo Briuselyje ir Lietuvoje.

Pirmadienį europarlamentarė L. Andrikienė grįžo iš Kijevo, kur sekmadienį stebėjo parlamentinius rinkimus.
Antradienį L.Andrikienė dalyvavo EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje. Parlamentarai išklausė Žmogaus teisių ir užsitęsusių konfliktų kaimyninėse Rytų valstybėse tyrimo pristatymą, diskutavo ES ir Rusijos konsultacijų žmogaus teisių klausimais.

Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį dr. Laima Andrikienė dalyvavo EP Užsienio reikalų ir Biudžeto komitetų posėdžiuose.
Užsienio reikalų komiteto nariai keitėsi nuomonėmis su ES specialiuoju atstovu Pietų Kaukaze Peteriu Semneby, išklausė Adriano Severino pranešimą apie 2007 m. rugsėjo 30 d. vykusius rinkimus Ukrainoje, diskutavo dėl ES ir Turkijos santykių bei kitais aktualiais užsienio politikos klausimais. Trečiadienį europarlamentarai keitėsi nuomonėmis su ES vyriausiuoju įgaliotiniu bendrai užsienio ir saugumo politikai Javieru Solana.
Biudžeto komiteto nariai svarstė ir balsavo dėl ES 2008 m. biudžeto III skirsnio bei kitų biudžeto dalių, diskutavo dėl Europos Sąjungos teikiamos humanitarinės pagalbos, Šengeno informacinės sistemos (SIS) aplinkai skirtos ryšių infrastruktūros, aptarė kitus klausimus.