Europos Parlamento narės
dr. Laimos Andrikienės biuras
Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
Tel. (5) 212 23 60
El.paštas info@laimaandrikiene.lt

Įvykių kalendorius

« Atgal

2007-05-21
Šią savaitę

Šią savaitę Laima Andrikienė dirbo Strasbūre, kur nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vyko Europos Parlamento plenarinė sesija. Pirmadienį europarlamentarė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, Europos liaudies partijos - Europos demokratų politinės grupės ir EP Biudžeto komiteto posėdžiuose. Pastarajame vyko balsavimas dėl ES 2008 m. biudžeto projekto.
Antradienį L.Andrikienė ne tik dalyvavo EP plenariniame posėdyje, bet ir Baltijos Europos parlamentarų grupės posėdyje, taip pat parengiamuosiuose EP Biudžeto ir Užsienio reikalų komitetų posėdžiuose. Antradienį įvyko neeilinis EP Užsienio reikalų komiteto posėdis, kuriame dalyvavo vienas Rusijos opozicijos lyderių Garis Kasparovas. L.Andrikienė dalyvavo ir ad hoc EP delegacijos, kuri birželio 10-13 d. dalyvaus Ženevoje vyksiančioje Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos plenarinėje sesijoje, parengiamajame posėdyje.
Antradienį Europos Parlamente L.Andrikienė priėmė ir svečius iš Lietuvos - moksleivius ir jų mokytojus iš Pasvalio, Ramygalos, Simno, Marijampolės, Telšių, Kazlų Rūdos ir Klaipėdos mokyklų. Svečiai stebėjo EP plenarinį posėdį, susitiko su europarlamentare L.Andrikiene, išklausė paskaitą apie EP struktūrą, darbo tvarką, sąsajas su kitomis ES institucijomis, sprendimų priėmimą ES. Jie taip pat turėjo ekskursiją laivu Strasbūro kanalais, susipažino su senamiesčiu, o vakare dalyvavo vakarienėje Strasbūro senamiestyje EP narės dr. Laimos Andrikienės kvietimu.
Trečiadienį dr. L.Andrikienė dalyvavo EP plenariniame posėdyje, kurio metu europarlamentarai diskutavo apie tarptinklinį ryšį per viešuosius judriojo ryšio tinklus, taip pat apie Europos ateitį dalyvaujant Nyderlandų premjerui Balkenendei, aptarė kitus klausimus. Pertraukų tarp plenarinių posėdžių metu ponia Laima dalyvavo parlamentarų grupės Tibetui remti posėdyje bei ELP-ED grupės, skirtos klimato pokyčiams nagrinėti, posėdyje (dr.L.Andrikienė yra EP Laikinojo komiteto klimato pokyčiams nagrinėti narė).
Ketvirtadienį EP plenariniame posėdyje deputatai aptarė padėtį Kašmyre, žmogaus teises Sirijoje ir Sudane. L.Andrikienė taip pat dalyvavo ELP-ED grupės darbe ir parlamentinių ryšių su Rusija delegacijos posėdyje.